• Landsdekkende distribusjon
  • Rask levering av storkjøkkenutstyr

Culina - ledende leverandør til proffmarkedet

Med 7000 lagerførte varer og 20000 i sortiment har vi noe for alle kjøkken og serveringssteder. Vil du handle privat? Se sortiment og priser på Nettbutikk privat. 👩‍🍳🍽️ 🥰

Produkttips
Serier
Nyheter
Kampanjer
Personlige favoritter

Culina Hovedkontor

Enor AS, Culina Hovedkontor

Holmaveien 20, 1339 Vøyenenga
post@culina.no
+47 67 17 10 50

Arnt Kortgaard

Daglig leder
arnt.kortgaard@culina.no
+47 67 17 10 60

Irene Gulbransen

Daglig leder Bunzl Norge
irene.gulbransen@culina.no
+47 67 17 10 72

Ole Terje Søbye

Kolleksjonsansvarlig
ole.terje.sobye@culina.no
+47 67 17 10 63

Jørn Wang-Lillemoen

Kolleksjonsansvarlig
jorn.wang-lillemoen@culina.no
+47 67 17 10 53

Jan Olof Sundblom

Innkjøpssjef
jan.olof.sundblom@culina.no
+47 67 17 10 55

Paal Øivind Enersen

Innkjøper
paal.oivind.enersen@culina.no
+47 67 17 10 54

Erik Borthen

Innkjøper
erik.borthen@culina.no
+47 67 17 10 76

Snorre Gunnarschjå

Innkjøper
snorre.gunnarschja@culina.no
+47 415 52 209

Kathrine Starheim

Markedssjef
kathrine.starheim@culina.no
+47 67 17 10 69

Silje Berg Starheim

Markedskoordinator
silje.berg@culina.no
+47 67 17 10 75

Ingrid Birkeland

Markedskoordinator
ingrid.birkeland@culina.no
+47 67 17 10 65

Pål Byhring-Enger

Salgssjef
pal.byhring-enger@culina.no
+47 67 17 10 61

Jonas Kortgaard

IT, Logistikk og innkjøpsansvarlig
jonas.kortgaard@culina.no
+47 67 17 10 74

Frode Kristiansen

Lagerleder
frode.kristiansen@culina.no
+47 67 17 10 76

Ole Wahl

Lagerleder
ole.wahl@culina.no
+47 67 17 10 77

Helle Sydow

Finanscontroller
helle.sydow@culina.no
+47 67 17 10 79

Snorri Leifsson Sanni

Regnskapssjef
snorri.leifsson.sanni@culina.no
+47 67 17 10 64

Brede Bull

Regnskap
brede.bull@culina.no
+47 67 17 10 57

Tove Hørgård

Sentralbord
post@culina.no
+47 67 17 10 50

Culina Bergen

Thomsen Storkjøkken, Culina Bergen

Liamyrane 15, 5132 Nyborg
salg@culinabergen.no
+47 47 47 66 66

Thomas Stuksrud

Daglig leder
thomas@culinabergen.no
+47 934 16 885

Rune Skjerdal

Senior selger
rune@culinabergen.no
+47 934 16 888

Sylvia Lægreid

Regnskap
sylvia@culinabergen.no
+47 934 168 89

Culina Bodø

Nord Glass AS, Culina Bodø

Gidsken Jakobsensvei 28, 8008 Bodø
post@culinabodo.no
+47 476 70 777

Wenche Wilhelmsen

Daglig leder
wenche@culinabodo.no
+47 959 39 392

Culina Drammmen

Lageraaens eft. AS, Culina Drammen

Nordbyveien 23 A, 3038 Drammen
ola@culinadrammen.no
+47 32 26 81 90

Ola Langaas

Daglig leder
ola@culinadrammen.no
+47 907 74 911

Julie Skibeli

Selger
julie@culinadrammen.no
+47 907 74 911

Culina Fredrikstad

HH Engros Fredrikstad, Culina Fredrikstad

Stabburveien 7-9, 1617 Fredrikstad
post@culinafredrikstad.no
+47 69 30 19 50

Rene Laabak

Daglig leder
rene@culinafredrikstad.no
+47 915 57 864

Lasse Nordbø

Selger
lasse@culinafredrikstad.no
+47 952 52 746

Culina Kristiansand

Kjøkkencompagniet AS, Culina Kristiansand

Fjellgata 10, bak slottet parkering, 4212 Kristiansand
post@culinakristiansand.no
+47 466 30 003

Kjartan Keech-Haaland

Daglig leder
kjartan@culinakristiansand.no
+47 979 62 003

Janne M. Morris

Selger
janne@culinakristiansand.no
+47 948 37 307

Culina Lillehammer

Strand Storkjøkken AS, Culina Lillehammer

Storgata 144, 2615 Lillehammer
culina@culinalillehammer.no
+47 61 05 75 70

Mette Haugland

Daglig leder
mette@culinalillehammer.no
+47 418 48 144

Remi Hytten

Selger
remi@culinalillehammer.no
+47 906 25 602

Culina Oslo

Riise&GG Storkjøkken AS, Culina Oslo

Holmaveien 20, 1339 Vøyenenga
post@culinaoslo.no
+47 67 17 10 00

Espen Røst

Daglig leder
espen.rost@culinaoslo.no
+47 67 17 10 10

Jørgen Peterson

Salgssjef
jorgen.peterson@culinaoslo.no
+47 481 30 887 

Glenn Røed

Utesalg
glenn.roed@culinaoslo.no
+47 920 26 574

Terje Olsen

Utesalg
terje.olsen@culinaoslo.no
+47 924 28 858

Mette Wangen

Utesalg
mette.wangen@culinaoslo.no
+47 917 37 115

Harald Baret

Utesalg
harald.baret@culinaoslo.no
+47 900 71 844

Rolf Harald Sund

Utesalg
rolf.harald.sund@culinaoslo.no
+47 996 99 624

Tor Sandnes

Utesalg
tor.sandnes@culinaoslo.no
+47 976 23 211

Marius Hagen

Utesalg
marius.hagen@culinaoslo.no
+47 419 32 844

Harald Baret

Utesalg
harald.baret@culinaoslo.no
+47 900 71 844

Andre Røst

Leder administrasjon og kundeservice
andre.rost@culinaoslo.no
+47 67 17 10 15

Karina Garcia de Presno

Innesalg
karina.presno@culinaoslo.no
+47 67 17 10 06

Yvonne Melvold

Innesalg
yvonne.melvold@culinaoslo.no
+47 67 17 10 09

Heidi Gøransson

Innesalg
heidi.goransson@culinaoslo.no
+47 458 79 094

Unni Scarlett

Regnskap
unni.scarlett@culinaoslo.no
+47 67 17 10 22

Anette Johansen

Regnskap
anette.johansen@culinaoslo.no
+47 67 17 10 23

Kari Dancke

Regnskap
kari.dancke@culinaoslo.no
+47 67 17 10 20

Cathrine Teigen Refshauge

Sentralbord
cathrine.culinaoslo.no@culina.no
+47 67 17 10 00

Culina Butikken

Torggata 33, 0183 Oslo
butikk@culinaoslo.no
+47 22 20 45 10

Culina Skien

Skien Storkjøkken AS, Culina Skien

Bedriftsveien 24, 3735 Skien
post@culinaskien.no
+47 35 52 15 55

Trond Bråthen

Daglig leder
trond@culinaskien.no
+47 900 46 393

Christer Samuelsen

Selger
christer@culinaskien.no
+47 951 11 412

Culina Stavanger

Chili Kjøkkenutstyr AS, Culina Stavanger

Tangen 6, 4072 Randaberg
post@chili-k.no
+47 51 41 20 80

Tove Lauvåsvåg

Daglig leder
tove@chili-k.no
+47 901 74 370

Olaug Sanne Kristensen

Selger
olaug@chili-k.no
+47 475 00 882

Ellen L. Jensen

Regnskap
ellen@chili-k.no
+47 971 95 979

Culina Tromsø

Lindrup Martinsen AS, Culina Tromsø

Fr. Nansensplass 6, 9253 Tromsø
culina@lindrupmartinsen.no
+47 77 60 37 00

Lars Erik Martinsen

Daglig leder
lars@lindrupmartinsen.no
+47 911 20 711

Ragnhild Storbakk Sigurdsen

Avdelingsleder
ragnhild@lindrupmartinsen.no
+47 77 60 37 15

Maria Figenschou

Selger
maria@lindrupmartinsen.no
+47 77 60 37 16

Culina Trondheim

HH Engros AS, Culina Tronheim

Fossegrenda 40, 7038 Trondheim
post@culinatrondheim.no
+47 73 95 65 00

Haakon Winge

Daglig leder
haakon.winge@culinatrondheim.no
+47 47 83 09 01 

Tor Rian

Selger
torr@culinatrondheim.no
+47 952 52 730

Geir Østreim

Selger
geiro@culinatrondheim.no
+47 900 79 598

Kjell Tore Olsen

Selger
kjello@culinatrondheim.no
+47 952 91 889