Kontakt
Culina Stavanger... Storkjøkkenutstyr

Culina Stavanger holder til i flotte lokaler i Tangen 6. Kom gjerne innom vårt showroom og ta en prat med våre hjelpsomme selgere.

 

 

 

Chili Kjøkkenutstyr AS
Tangen 6, 4072 Randaberg
Tlf: 51 41 20 80
Hjemmeside:  www.chili-k.no
E-post: post@chili-k.no

 

 

Daglig leder Tove Lauvåsvåg Tel: 90 17 43 70 E-post: tove@chili-k.no
Selger Olaug Sanne Kristensen Tel: 47 50 08 82 Email:  olaug@chili-k.no 
Selger Erik Engeseth Tel: 46 44 13 49 E-post: erik@chili-k.no 
Selger Andreas Aursland Tel: 91 18 74 45 E-post: andreas@chili-k.no 
Selger Inge Heske Tel: 90 76 08 85 E-post: inge@chili-k.no
Selger Egil Erga Tel: 97 66 59 76 E-post: egil@chili-k.no
Regnskap Ellen L. Jensen Tel: 97 19 59 79 E-post: ellen@chili-k.no